تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۲۶
6 بازدید
کد خبر : 115410

دستور برای تسریع در روند بهبودی و درمان امدادگران حادثه‌دیده آذربایجان شرقی

دستور برای تسریع در روند بهبودی و درمان امدادگران حادثه‌دیده آذربایجان شرقی

رئیس جمعیت هلال احمر در تماس تلفنی با یکی از امدادگران حادثه دیده آذربایجان شرقی از وضعیت فعلی این امدادگر اطلاع جست و با آرزوی سلامتی و بهبودی کامل، اعلام کرد که پیگیری جدی را تا بهبودی کامل این امدادگران انجام خواهد داد. به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال

رئیس جمعیت هلال احمر در تماس تلفنی با یکی از امدادگران حادثه دیده آذربایجان شرقی از وضعیت فعلی این امدادگر اطلاع جست و با آرزوی سلامتی و بهبودی کامل، اعلام کرد که پیگیری جدی را تا بهبودی کامل این امدادگران انجام خواهد داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شب گذشته مینی بوس حامل امدادگران، نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر در مسیر بازگشت از بیمارستان صحرائی مرند دچار حادثه شد.

براساس این گزارش، این تصادف خسارت جانی نداشت و تنها چند نفر از داوطلبان با مصدومیت جزئی مواجه بودند که پس از درمان سرپایی مرخص شدند و دو تن از امدادگران نیز در حال درمان و مراقبت هستند.

امروز، رئیس جمعیت هلال احمر در تماس تلفنی با یکی از امدادگران حادثه دیده از وضعیت فعلی این امدادگر اطلاع جست و با آرزوی سلامتی و بهبودی کامل، اعلام کرد که پیگیری جدی را تا بهبودی کامل این امدادگران انجام خواهد داد.

همچنین پیرحسین کولیوند در تماس با دکتر حمید منجم مدیر عامل استان آذربایجان شرقی دستور لازم را برای پیگیری و تسریع در روند درمان صادر کرد.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو