تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۰۴
18 بازدید
کد خبر : 34809

جشنواره ملی تئاتر “سردار عشق” در آغاز راه

جشنواره ملی تئاتر “سردار عشق” در آغاز راه

ایسنا/فارس نخستین جشنواره ملی تئاتر «سردار عشق» ویژه گرامیداشت شهید سلیمانی در دو بخش رقابتی و غیررقابتی در شیراز برگزار خواهد شد. جشنواره ملی تئاتر «سردار عشق» در ۴ گرایش و ۲ بخش رقابتی و غیر رقابتی و با اعلام اسامی آثار مرحله بازبینی و داوران بخش‌های نمایش صحنه‌ای، خیابانی، رادیو تئانر و نمایشنامه خوانی، کار

ایسنا/فارس نخستین جشنواره ملی تئاتر «سردار عشق» ویژه گرامیداشت شهید سلیمانی در دو بخش رقابتی و غیررقابتی در شیراز برگزار خواهد شد.

جشنواره ملی تئاتر «سردار عشق» در ۴ گرایش و ۲ بخش رقابتی و غیر رقابتی و با اعلام اسامی آثار مرحله بازبینی و داوران بخش‌های نمایش صحنه‌ای، خیابانی، رادیو تئانر و نمایشنامه خوانی، کار خود را آغاز خواهد کرد. 

بخش رقابتی این جشنواره ملی شامل تئاتر خیابانی، صحنه‌ای و نمایش‌خوانی و بخش غیر رقابتی رادیو تئاتر است و این جشنواره از تاریخ ۸ بهمن ماه تا ۱۱ بهمن‌ماه در سراسر استان فارس اجرا خواهد شد.

بخش تئاتر خیابانی این جشنواره در جنوب استان فارس و بخش صحنه‌ای در شمال استان برگزار و دست کم همه بخش‌ها یک بار در شیراز به اجرا خواهد رفت و آیین پایانی این جشنواره روز یازدهم بهمن‌ماه امسال و در طلیعه دهه فجر، در تالار حافظ اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان فارس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، این جشنواره در چهار گرایش تئاتر صحنه‌ای، تئاتر خیابانی- محیطی، رادیو تئاتر و نمایشنامه‌خوانی با رویکرد ترویج فرهنگ مردمی بسیج که همانا لشکر مخلص خداوندگار است و نیز شهیدپروری و ارج نهادن به مقام والای شهادت پیش‌بینی شده است و در مسیر  برگزاری جشنواره یک کارگاه آموزشی (طراحی حرکت) با نام سِرِ سردار با موضوع تئاتر خیابانی مقاومت، بر مبنای تولید آثار این مهم به مدت۲ روز در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود
ماشینچی آکادمی اکثیر رایتل بک‌لینک‌ها

وبسایت خبری شیعه آنلاین


اقامت تجاری ترکیه