تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
29 بازدید
کد خبر : 69327

تعاونی های معتبر منطقه ۲۲

تعاونی های معتبر منطقه ۲۲

شرکت های تعاونی بیشترین درصد سازندگان املاک چیتگر را تشکیل می دهند. تعاونی های زیادی در این منطقه فعالیت دارند. قبل از سرمایه گذاری در هر یک از پروژه های این منطقه، باید اطلاعاتی راجع به تعاونی سازنده آن داشته باشید. در این مقاله به معرفی تعاونی های معتبر منطقه پرداخته شده است. ویژگی های

شرکت های تعاونی بیشترین درصد سازندگان املاک چیتگر را تشکیل می دهند. تعاونی های زیادی در این منطقه فعالیت دارند. قبل از سرمایه گذاری در هر یک از پروژه های این منطقه، باید اطلاعاتی راجع به تعاونی سازنده آن داشته باشید. در این مقاله به معرفی تعاونی های معتبر منطقه پرداخته شده است.

ویژگی های یک تعاونی معتبر

  • رزومه قوی
  • ساخت سریع و با کیفیت پروژه
  • انتخاب بهترین موقعیت برای برج
  • استفاده از بهترین مصالح و امکانات
  • دریافت کمترین میزان سود
  • آزاد بودن نقل و انتقال
  • وجود کد ثبتی تعاونی
  • دادن حق فروش به مالک
  • قید پلاک ثبتی پروژه

هر تعاونی که این ویژگی ها را داشته باشد، یک تعاونی معتبر به حساب می آید که پروژه اش ارزش سرمایه گذاری را خواهد داشت. در ادامه تعاونی های معتبر منطقه معرفی و بررسی شده اند.

·        تعاونی ابنیه همت

این تعاونی بیشتر از یک دهه پیش و در سال ۹۱ تاسیس شد. ابنیه همت را می توان معروف ترین تعاونی منطقه ۲۲ به شمار آورد که یکی از تعاونی های معتبر منطقه است. آغاز فعالیت این تعاونی با پروژه مجلل لکسون بود و با استقبال زیادی مواجه شد. پروژه فرزانگان در کوهک نیز از پروژه های معروف این تعاونی است.

از دیگر پروژه های تعاونی ابنیه همت می توان به البرز، زاگرس، آبی و الوند اشاره کرد که از پروژه های جدید منطقه ۲۲ به شمار می روند.

·        تعاونی ارتش

این تعاونی را نیز می توان به عنوان یکی از بهترین تعاونی های منطقه معرفی کرد. تعاونی ارتش علاوه بر ساخت پروژه های مختلف، سرمایه زیادی نیز به منطقه ۲۲ وارد کرد که باعث رونق منطقه شد.

چهار پهنه a، b، c و e چیتگر توسط این پروژه ساخته شده یا در حال ساخت هستند. در پهنه آ، ۲۱ برج توسط تعاونی ارتش ساخته شد که سه سال پیش به بهره برداری رسید. ۱۵ برج نیز در پهنه بی چیتگر توسط این تعاونی در حال ساخت قرار دارد. این تعاونی در پهنه سی، دارای ۸ عدد برج در حال ساخت است.

·        تعاونی ابنیه آکام

این تعاونی بیشتر از ۶ سال سابقه فعالیت دارد و تقریبا از همان زمان تاسیس در منطقه ۲۲ نیز فعالیت داشته است. اولین پروژه ای که توسط ابنیه آکام ساخته شد، پروژه نارنجستان ۱ بود که واحد نسبتا کمی نیز داشت. به دلیل نا شناخته بودن پروژه و تعاونی، استقبال چندانی از آن در ابتدا نشد.

با این حال توسعه پروژه  در سال های آینده باعث شد تا تعاونی ابنیه آکام پذیره نویسی پروژه نارنجستان ۲ را شروع کند. موفقیت این تعاونی در نارنجستان ۱ باعث شد تا مردم از پروژه نارنجستان ۲ استقبال بیشتری کنند. استقبال زیاد مردم ساخت نارنجستان ۳ و ۴ را نیز آغاز کرد و این تعاونی اکنون یکی از معتبرترین تعاونی های منطقه ۲۲ است.

·        تعاونی آرین سازه

آرین سازه را نیز می توان یکی از تعاونی های نسبتا معروف و معتبر منطقه ۲۲ به حساب آورد که رزومه ای قوی دارد. چند پروژه در اطراف دریاچه چیتگر و چند پروژه در مروارید شهر منطقه ۲۲ توسط این تعاونی ساخته شده اند.

از پروژه های ساخته شده توسط این تعاونی می توان به افرا، ستین، پردیس شرق، یاس ۳ و پروژه پدافند ارتش اشاره کرد. در این تعاونی تمام هزینه ها برآورد شده و خطرات ساخت به صورت کامل بررسی می شوند. از این رو پروژه های ساخته شده توسط آرین سازه از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

·        تعاونی سپاشهر

این تعاونی از سال ۹۶ در منطقه ۲۲ فعالیت می کند و پروژه دیپلمات اولین پروژه ای بود که توسط تعاونی سپاشهر ساخته شد. پس از آن تعاونی سپاشهر با تعاونی ابنیه آکام همکاری کرد. پروژه های سفیر و کامرانیه از معروف ترین پروژه های این تعاونی هستند.

از پروژه های دیگر سپاشهر می توان به برج های f7 و f8 در پروژه فرشته الهیه مروارید شهر و ایران بانک ملی اشاره کرد که در کوهک قرار گرفته است.

·        تعاونی نامی اریکه پارسیان

این تعاونی از سال ۸۹ با ساخت چندین پروژه با بهترین متریال و نیروهای جوان متخصص، تبدیل به یکی از تعاونی های معتبر منطقه ۲۲ شد. این تعاونی به دلیل استفاده از آخرین تکنولوژی های دنیا در ساخت پروژه ها به شهرت زیادی رسیده است.

تعاونی نامی اریکه پارسیان با ساخت برج مروارید ۱، فعالیت خود را در منطقه ۲۲ آغاز کرد. پس از آن عملیات ساخت پروژه های مروارید ۲ و میلان نیز توسط این تعاونی آغاز شدند.

·        تعاونی ابنیه همسا

این تعاونی یکی از جدیدترین تعاونی های منطقه ۲۲ است که در سال ۹۸ تاسیس شده است. هدف تعاونی ابنیه همسا بهبود وضعیت اقتصادی است و خدماتی مانند پیمانکاری، طراحی پروژه های ساختمانی و اجرای آن ها را به مشتریان ارائه می دهد. پروژه همسا ۱ نیز که در بلوار کوهک واقع شده است، توسط ابنیه همسا با بهترین متریال و طراحی در حال احداث است.

·        تعاونی مهرآفرین

این تعاونی در سال ۹۵ تاسیس شد و با نام انبوه سازان مهر آفرین، پروژه هایی مانند آسمان یا الماس مروارید شهر را احداث کرد. این پروژه ها اعتبار و شهرت شرکت را بالاتر بردند و پس از آن شرکت با عنوان تعاونی مسکن مهرآفرین شروع به فعالیت کرد.

پروژه برلیان که یکی از بهترین و لوکس ترین پروژه های منطقه ۲۲ و مروارید شهر است، توسط این تعاونی ساخته می شود. این پروژه اولین پروژه تعاونی مهر آفرین در منطقه ۲۲ است.

منبع:

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1401/03/23/2728121/اجاره-خانه-در-دریاچه-چیتگر-چقدر-است

https://www.theagencyre.com/

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود

بک‌لینک‌ها

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

رزرو هتل