تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
3 بازدید
کد خبر : 115563

بهره‌برداری از مرکز جامع درمان سرطان برکت به‌زودی

بهره‌برداری از مرکز جامع درمان سرطان برکت به‌زودی

وزیر بهداشت از پروژه در حال ساخت مرکز جامع سرطان برکت که در مراحل پایانی تجهیز و بهره برداری است، بازدید کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا، دکتر بهرام عین اللهی از بخش های تخصصی شیمی درمانی، بستری، سرپائی، اتاق عمل براکی تراپی، رادیوتراپی، آزمایشگاه و تصویربرداری مرکز جامع سرطان برکت که

وزیر بهداشت از پروژه در حال ساخت مرکز جامع سرطان برکت که در مراحل پایانی تجهیز و بهره برداری است، بازدید کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا، دکتر بهرام عین اللهی از بخش های تخصصی شیمی درمانی، بستری، سرپائی، اتاق عمل براکی تراپی، رادیوتراپی، آزمایشگاه و تصویربرداری مرکز جامع سرطان برکت که یکی از مراکز سطح سه سرطان بوده و از بالاترین تجهیزات تشخیصی و درمانی برخوردار است، بازدید کرد.

همچنین در نشستی با حضور وزیر بهداشت، معاون درمان وزارت بهداشت، سرپرست و معاونین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد برکت، مهمترین موانع جهت بهره برداری از این مرکز مجهز بررسی و مقرر شد که با رفع این موانع، مرکز جامع درمان سرطان برکت به زودی بهره برداری شود.

در این بازدید علاوه بر معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر پورحسینی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و پاک آیین، دستیار رسانه ای، رییس مرکز روابط عمومی و سخنگوی وزارت بهداشت نیز حضور داشت.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو