تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
2 بازدید
کد خبر : 115573

بسیج تبلور “ایمان و ایثار و ولایتمداری است

بسیج تبلور “ایمان و ایثار و ولایتمداری است

ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه بسیج تبلور ایمان، ایثار و ولایتمداری است، نقش آفرینی بسیجیان در تاریخ انقلاب اسلامی را ماندگار دانست. سرتیپ پاسدار یداله بوعلی در دیدار با نماینده ولی فقیه در فارس که با همراهی جمعی از مسئولان سپاه فجر فارس انجام شد، تاکید کرد که بسیج در هر عرصه

ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه بسیج تبلور ایمان، ایثار و ولایتمداری است، نقش آفرینی بسیجیان در تاریخ انقلاب اسلامی را ماندگار دانست.

سرتیپ پاسدار یداله بوعلی در دیدار با نماینده ولی فقیه در فارس که با همراهی جمعی از مسئولان سپاه فجر فارس انجام شد، تاکید کرد که بسیج در هر عرصه ای که نیاز کشور باشد حضور پیدا می کند.

به نقل از سپاه فجر فارس، بوعلی گفت: نقش آفرینی بسیجیان در تاریخ انقلاب اسلامی درخشان و ماندگار بوده و امروز نیز بسیج در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی نقش آفرینی می کند.

وی با تشریح فعالیت ها و خدمت رسانی گروه های جهادی بسیج در سراسر استان فارس، گفت: بسیجیان نقش اصلی را در جهاد آبرسانی به عنوان یک اقدام شاخص در  فارس بر عهده دارند و بزودی جشن آبرسانی به بیش از یکصد روستای محروم استان را برگزار می کنیم.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: خدمت رسانی به اقشار محروم  نشان افتخار بسیجیان است.

وی با تاکید بر اینکه بسیج تبلور “ایمان، ایثار و ولایتمداری” است، گفت: فرهنگ و تفکر بسیجی امتداد فرهنگ حسینی و عاشورایی است و شهدای مدافع امنیت گواه این موضوع هستند.

بوعلی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع امنیت، گفت: به برکت خون این شهدا بساط شرارت و فتنه جمع خواهد شد.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه بسیج مهد پرورش جوانان مومن و انقلابی است، گفت: امروز ترویج تفکر بسیجی و کار جهادی در جامعه رسالت مهم رسانه های انقلابی است و اگر در این حوزه موفق عمل کنیم آینده کشور بسیار روشن خواهد بود.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو