تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۴:۱۲
10 بازدید
کد خبر : 66117

بستن مصلای القبلی و یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی + فیلم

بستن مصلای القبلی و یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی + فیلم

کانال تلگرامی القسطل از حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی پس از برگزاری نماز صبح و استقرار آن‌ها در بخش مصلای القبلی خبر داد. نظامیان صهیونیست درب‌های مصلای القبلی را با زنجیر آهنی بستند و جوانان داخل آن را محاصره کردند. هدف نظامیان صهیونیست مقدمه سازی برای حمله شهرک نشینان به قبله نخست مسلمانان برای

کانال تلگرامی القسطل از حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی پس از برگزاری نماز صبح و استقرار آن‌ها در بخش مصلای القبلی خبر داد. نظامیان صهیونیست درب‌های مصلای القبلی را با زنجیر آهنی بستند و جوانان داخل آن را محاصره کردند.

هدف نظامیان صهیونیست مقدمه سازی برای حمله شهرک نشینان به قبله نخست مسلمانان برای برگزاری راهپیمایی پرچم‌ها است. شماری از صهیونیست‌ها از ساعات ابتدایی امروز وارد شهر قدیمی قدس شدند و در مقابل درب‌های مسجدالاقصی برای تجاوز به آن تجمع کرده اند.

نظامیان صهیونیست که سراسر شهر قدس به حالت آماده باش در آمده اند، به خبرنگار فلسطینی که در حال تصویربرداری از آنان در منطقه باب السلسله در شهر قدیمی قدس بود، یورش برده و او را هدف ضرب و شتم قرار دادند.

خبرگزاری فلسطینی شهاب نیز گزارش داد که صهیونیست ها با قرار دادن موانع در مسیرهای منتهی به مسجدالاقصی در قدس، مانع ورود فلسطینیان به آن می شوند و حتی تردد در این مسیرها می شوند.

گروه‌ها و فعالان فلسطینی برای به اهتزاز در آوردن پرچم فلسطین در تمامی مناطق و مقابله با صهیونیست‌ها نیز فراخوان صادر کرده‌اند.

مسجدالاقصی

 

در حال تکمیل…

برچسب ها :

ناموجود
ماشینچی آکادمی اکثیر رایتل بک‌لینک‌ها

وبسایت خبری شیعه آنلاین


اقامت تجاری ترکیه