تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۸:۴۳
62 بازدید
کد خبر : 66181

استفاده از ظرفیت های داخلی برای عرضه محصولات پروتئینی

استفاده از ظرفیت های داخلی برای عرضه محصولات پروتئینی

به گزارش خبرگزاری مهر، ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، از کامل‌ترین و بزرگ‌ترین زنجیره تولید شترمرغ در کشور بازدید کرد. وی، اهداف این بازدید را در راستای سیاست‌های شهردار تهران به منظور کمک شهرداری به توسعه صادرات به ویژه به کشورهای منطقه و روسیه و همچنین کمک به توسعه کسب و کار

به گزارش خبرگزاری مهر، ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، از کامل‌ترین و بزرگ‌ترین زنجیره تولید شترمرغ در کشور بازدید کرد.

وی، اهداف این بازدید را در راستای سیاست‌های شهردار تهران به منظور کمک شهرداری به توسعه صادرات به ویژه به کشورهای منطقه و روسیه و همچنین کمک به توسعه کسب و کار و تکمیل سبد پروتئینی بازارهای سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام و ابراز امیدواری کرد اضافه شدن محصولات مکمل پروتئینی همچون گوشت شتر، گوشت انواع ماکیان همچون شترمرغ و بلدرچین به تأمین پروتئین شهروندان کمک شود.

فصاحت در بازدید از شرکت تولید شترمرغ با تأکید بر رویکرد جدید سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران عزم جدی در تکمیل زنجیره تأمین و ایجاد و توسعه شبکه توزیع کارآمد و به روز، گفت: حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان نیازمند حذف واسطه‌های غیرضروری و کاهش فاصله تولید تا مصرف است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد و ترویج الگوی تغذیه سالم، نیازمند دسترسی شهروندان به سبد غذایی متنوع است، افزود: با هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی جدی به دنبال شناسایی و به کارگیری ظرفیت‌های داخلی برای عرضه انواع محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران هستیم.

برچسب ها :

ناموجود
ماشینچی آکادمی اکثیر رایتل بک‌لینک‌ها

وبسایت خبری شیعه آنلاین


اقامت تجاری ترکیه