تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۸:۳۴
4 بازدید
کد خبر : 115393

آخرین وضعیت پروژه مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز

آخرین وضعیت پروژه مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز

محمدرضا کردلو در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز خاطرنشان کرد: جلسه‌ی هماهنگی بین دستگاهی توسط دیوان محاسبات با دعوت از دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط انجام شد و مقرر شد برای تکمیل پروژه اصطلاحاً موافقت نامه سال بعد که ابتدای پنج ساله هفتم بوده، تعدیل شود. وی با اشاره به

محمدرضا کردلو در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز خاطرنشان کرد: جلسه‌ی هماهنگی بین دستگاهی توسط دیوان محاسبات با دعوت از دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط انجام شد و مقرر شد برای تکمیل پروژه اصطلاحاً موافقت نامه سال بعد که ابتدای پنج ساله هفتم بوده، تعدیل شود.

وی با اشاره به تأمین اعتبارات لازم این پروژه نیز گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان از طریق اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری و ۲۰۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶ پیگیری می‌شود تا سال جاری و سال بعد شاهد تکمیل و بهره‌برداری این پروژه باشیم.

کردلو درخصوص پروژه تونل انرژی ایمنی برق تبریز نیز اظهار کرد: طرح تونل انرژی شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان شرقی در حال حاضر از طریق مشاوره و پاسخ به استعلام شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان شرقی، راهنمایی‌های لازم در ارتباط با استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای تأمین تجهیزات و امکانات مورد نیاز پروژه انجام شده است.

وی ادامه داد: هماهنگی‌های لازم انجام و باتوجه به ظرفیت‌های قانونی موجود در کوتاه‌ترین زمان مشکلات اتمام پروژه برطرف می‌شود.

وی افزود: هماهنگی بین دستگاهی نیز انجام و با مدیر شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان شرقی هم مذاکره و بازدید شد و راهکارهای لازم را برای حل مسئله ارائه داده‌ایم.

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو